Chytrá televize

Interaktivita je to, co skutečně odlišuje naší televizi od konkurenčních televizí na českém trhu. Díky interaktivním funkcím je naše televize připravena přizpůsobit se Vám a uchovat pro Vás veškerý zajímavý obsah a to i bez potřeby nahrávání na externí zařízení.

Interaktivní funkce Zastavení živého vysílání (PAUSE TV), přehrání pořadu od začátku (START OVER TV), funkce Časová osa (TIME SHIFT), VIDEOREKORDÉR, VIDEOTÉKA, TV ARCHIV, TV ZPRAVODAJSTVÍ a mnoho dalších je přesně to, co Vám zpříjemní konzumaci našich služeb a zároveň Vám umožní strávit ty důležité chvilky s Vašimi nejbližšími bez pocitu, že přicházíte o něco důležitého v televizi. 

Zastavte si živé vysílání když Vám volají rodiče, dejte si klidně další drink s kamarády a Váš oblíbený film si pusťte se zpožděním až 6 hodin, nebo můžete strávit více času se svými dětmi a večerní zprávy si pustíte od počátku s časovým posunem.

Nedávají v televizi nic zajímavého? Nevadí, v naší videotéce naleznete celou řadu vynikajících titulů z domácí i zahraniční produkce. V sekci TV Archiv pak naleznete celou řadu oblíbených pořadů z produkce TV NOVA, TV PRIMA a dalších s časovým odstupem až 14 dní. A pokud si chcete něco nahrát je Vám k dispozici naše funkce VIDEOREKORDÉR, která Vám umožní jednoduchým stisknutím tlačítka nahrát Váš oblíbený pořad. Navíc se Vám pořad nahraje vždy celý bez ohledu na to kdy jeho nahrávání spustíte.

Vybírat můžete ze dvou nabízených IPTV tarifů, případně si rozšiřte počet kanálů doplňkovými tématickými balíčky ... 

KUKI TV MENŠÍ

  15 pevných kanálů
  15 volitelných kanálů
  199,- Kč vč. DPH

* Ke zvýhodněným balíčkům (internet + tv) vám půjčíme ZDARMA značkový set-top-box Motorola, běžná cena pronájmu set-top-boxu je 99,- Kč vč. DPH / měs., pro sledování televize na jiných podporovaných zařízeních (PC/MAC, SMARTPHONE, TABLET) nebudete set-top-box potřebovat.


KUKI TV VĚTŠÍ

  30 pevných kanálů
  30 volitelných kanálů
  399,- Kč vč. DPH

* Ke zvýhodněným balíčkům (internet + tv) vám půjčíme ZDARMA značkový set-top-box Motorola, běžná cena pronájmu set-top-boxu je 99,- Kč vč. DPH / měs., pro sledování televize na jiných podporovaných zařízeních (PC/MAC, SMARTPHONE, TABLET) nebudete set-top-box potřebovat.


KUKI TV BALÍČKY NAVÍC

BALÍČEK HBO (250,- Kč vč. DPH / měs.)

Programová náplň balíčku
HBO HD, HBO2 HD, HBO COMEDY HD, HBO OD, HBO GO

Rozšiřte si nabídku vaší televize o prémiové filmy z produkce HBO! Největší a nejúspěšnější filmový kanál, nejnovější filmy a seriály, největší filmové hvězdy, originální produkce seriálů, koncerty hvězd, živé přenosy, vysílání 24 hodin denně bez reklam.Chcete vidět to nejlepší z HBO kdykoliv se vám to hodí? Využijte možnosti služby HBO GO a získáte přístup k těm nejlepším filmům a pořadům kanálu HBO on-line přes váš počítač, notebook, tablet či chytrý telefon.


BALÍČEK CINEMAX  (50,- Kč vč. DPH / měs.)

Programová náplň balíčku
CINEMAX HD, CINEMAX 2 HD

Rozšiřte si nabídku vaší televize o kultovní snímky Cinemax a Cinemax 2. Pro opravdové milovníky filmu, originální zdroj kultovních snímků produkce předních filmových studií a nezávislých distributorů, nejnovější filmy a seriály, největší filmové hvězdy, originální produkce seriálů, koncerty hvězd, živé přenosy, vysílání 24 hodin denně bez reklam.

Administrace 4U

Nastavení Kuki Tv

Vše o KUKI TV