Správa ICT

Zaměřujeme se na kompletní služby v oblasti informačních technologií pro malé, střední i velké společnosti. Jejich účelem je zajistit bezproblémový chod prostředků výpočetní techniky, požadovanou funkcionalitu, efektivitu provozu a minimalizaci výpadků. Nabízíme našim klientům moderní technologie, které jim po nasazení do praxe usnadňují život a šetří náklady i čas Vašich zaměstnanců a partnerů.

 

Vzdálená správa

Vzdálená správa
Potřebujete poradit? Něco vám nefunguje? Pomůžeme vám, aniž bychom překročili práh vaší kanceláře či domu.

Vzdálený dohled

Vzdálený dohled
Zapojení do našeho monitorovacího centra Vám přinese klid a profesionální dohled. V případě výskytu symptomů, lze předcházet kritickým situacím a operativně zajistit plynulost provozu.

Správa pracovních stanic

Správa pracovních stanic
Mezi klasické služby patří instalace a konfigurace operačních systémů, uživatelských aplikací a přídavných zařízení. Servisním zásahem může být zajištění provozuschopnosti hardware a software, upgrade systémů a zařízení a jejich preventivní údržba. Ideální je varianta v kombinaci se vzdálenou administrací vašich systémů. Jejím prostřednictvím dokážeme zajistit zprovoznění, konfiguraci nebo kontrolu serverových služeb, ale také třeba antivirovou kontrolu a řešení uživatelských problémů na stanicích. Provádíme záruční a pozáruční opravy výpočetní techniky, zálohování, ale také analýzy bezpečnosti systémů, uživatelskou podporu, poradenství v oblasti hardware i software, likvidaci vyřazeného hardware a další.

Outsourcing IT

Outsourcing IT
Snažíme se s klienty navázat trvalý vztah a úplně převzít péči o veškerá klientská IT zařízení. Rozsah a podmínky vztahu jsou podloženy smluvně. Cílem vztahu je optimalizace celého prostředí IT, což zahrnuje prověrky provozu stanicových i serverových systémů, popřípadě jejich úpravu a průběžnou preventivní údržbu. Na základě informací o hardwarovém a softwarovém vybavení a potřebách klienta vypracujeme zprávu o zjištěných nedostatcích a plán opatření na jejich odstranění. Zavolejte nám a my u Vás provedeme podrobnou analýzu. Uzavřete-li s námi servisní smlouvu, je analýza zdarma.